Мотошкола у Дніпропетровську

Якщо автомобіль – це комфорт та престиж, то мотоцикл – це швидкість та маневреність. Можна мати і той, і інший транспорт, і успішно пересуватися містом та заміськими трасами, вибираючи той чи інший ТЗ. А можна мати тільки мототранспорт, заощадивши кошти на покупці, і не залежати від пробок, завантаженості на дорогах та сезонних явищ. У будь-якому випадку для цього вам потрібно буде відучитися на курсах водіння в Дніпрі.

мотошкола

Що дають курси керування мотоциклом

Навчання водінню на мотоциклі зазвичай проходять, щоб:

  • Швидко маневрувати на дорогах міста, не стояти у пробках;
  • Мати можливість орендувати мотоцикл у поїздці закордоном;
  • В обмежені терміни отримати права у новій категорії, якщо вже є водійське посвідчення на автомобіль.

Всупереч поширеній думці про те, що керувати мотоциклом легко, мото навчання обов’язково потрібно проходити. Грамотне та безпечне водіння потребує особливих навичок та досвіду, які ви зможете отримати саме під час навчального процесу.

Ціни

Категорія, курс К-ть год. Ціна, ₴ Формат навчання
A 64 3000 Теорія онлайн
A1 64 3000 Теорія онлайн
А+B 64 7000 Теорія онлайн
А+A1 64 3000 Теорія онлайн
А+A1+B 64 7000 Теорія онлайн
Практичні заняття тимчасово не проводяться. Ви можете пройти курс з теорії, в онлайн форматі!

Як приступити до навчання водінню мотоцикла

Щоб розпочати курси водіння на мотоциклі, потрібно зібрати необхідні документи:

  • Пройти медогляд, отримати довідки від психіатра та нарколога;
  • Принести фотографії 3х4;
  • Прийти з одним із батьків, якщо курсантові ще не виповнилося 18 років.

Навчатися на курсах їзди на мотоциклі можуть усі учні, які досягли 14 років. Вони зможуть вивчити теорію, а ось сісти за кермо мототранспорту та скласти фінальний іспит у ГСЦ МВС вдасться лише у 16 років.

Навчання у нашій мотошколі складає 2-3 місяці, після чого ви зможете відкрити категорію для керування звичайними мотоциклами, а також мототранспортом з візками та причепом.

Уроки їзди на мотоциклі у Дніпрі

Курси з водіння мотоцикла починаються з теоретичних занять у тому випадку, якщо у вас ще немає більш високої відкритої категорії. Якщо ж у вас вже є посвідчення, повторно вивчати теорію не доведеться, а тільки скласти електронний тест на перевірку знань.

У ході занять ви оволодієте знаннями:

  • Про правила дорожнього руху;
  • Про будову мототранспорту, необхідність використання шолома під час їзди;
  • Про правила надання першої медичної допомоги;
  • Про розмір штрафів у разі порушення правил.
курси водіння мотоцикла

Практичні заняття розпочинаються на мотодромі, де курсант навчиться рушати з місця, повертати, гальмувати, спритно рухатися на дорозі з перешкодами, паркуватися, підніматися та з’їжджати з гірки тощо. Інструктор, який навчає учня, завжди підкаже правильний вихід із будь-якої ситуації, дасть пораду та направить у процесі навчання. Наша мотошкола з критим майданчиком дає можливість займатися будь-якої пори року.

Після складання внутрішнього іспиту студенти допускаються до їзди у місті. Там на кожному занятті ви зможете отримати практичний досвід керування на реальних дорогах з великим завантаженням автомобілями. Навчіться маневрувати, жестами інформувати інших водіїв про зміну полоси руху, освоїти переїзди на складних перехрестях тощо.

Після цього залишається лише скласти останній іспит у ГСЦ МВС та отримати довгоочікувані права.

Яка у мотошколі вартість навчання

Наша мотошкола у Дніпропетровську пропонує ціни, доступні для кожного. Багато хто вибирає цей курс, тому що його вартість нижча, ніж на категорію В. Кінцева ціна на курс залежатиме від того, який графік навчання ви оберете і чи проходитиме навчання теорії, чи ні.

Ми запрошуємо всіх на пробне заняття на мотоциклі до нашої установи. Ми гарантуємо високу кваліфікацію викладачів, сучасний мотопарк та уважний, індивідуальний підхід до кожного учня. Телефонуйте нам, і ми розповімо, коли стартує черговий курс і як на нього потрапити.

5 / 5 ( Відгуків: 10 )