Автошкола з категорією С у Дніпропетровську

Набір студентів на категорію С тимчасово закритий!

Освоїти легковий автомобіль із причепом часто доводиться тим, хто влаштовується на роботу експедитором-перевізником, далекобійником, водієм автокрана і не тільки. Якщо у вас є права водія на авто, їх недостатньо для того, щоб почати керувати вантажним транспортом. Потрібно відкрити категорію С.

У нашій автошколі ви зможете відучитися на категорію С і в короткі терміни отримати посвідчення водія.

права категорії с

Що дають категорії С та С1

Отримати права категорії С означає відкрити одну з підкатегорій:

 • C1 – дає право керування ТЗ вагою 3,5-7,5 тонн, ТЗ із причепом;
 • CE дозволяє їздити з причепом вагою 750 кг та вище;
 • C1E дозволяє їздити з причепом вагою 750 кг і вище та на транспорті з вагою менше 12 тонн.

Щоб записатися на навчання на категорію С, потрібно пройти медичний огляд та отримати довідку від спеціалістів про допуск до водіння. Також взяти довідки у психіатра та нарколога, та принести 3 фотографії розміру 3х4.

За законом отримати категорію С можуть лише повнолітні громадяни. Проте на навчальні курси допускаються студенти, яким виповнилося 17 років. Це означає, що учні можуть освоїти теорію, але скласти на категорію С іспит у ГСЦ МВС та отримати водійське вдасться лише при досягненні 18 років.

Ціни

Курс Теорія Практика Ціна
Категорія С 100 год. 36 год. від 19500 ₴
Онлайн навчання 80 год. 36 год. від 11500 ₴
Відновлення навичок 36 год. від 12500 ₴
Додаткові заняття 1 год. від 400 ₴

Навчання на категорію С у Дніпрі

Опанувати навички управління вантажного авто та отримати категорію з причепом можна, пройшовши повністю всі заняття та склавши внутрішні іспити, а потім і іспит у ГСЦ МВС.

Починається все з теоретичних занять. Курсанти у навчальних класах навчатимуться таким темам як:

 • Правила дорожнього руху;
 • Правила надання медичної допомоги;
 • Внутрішню будову вантажного транспорту;
 • Розміри штрафів порушення ПДР.

Кожен студент навчиться орієнтуватися у знаках дорожнього руху та розбере з викладачем різні варіанти подій для того, щоб на дорозі швидко зреагувати у тій чи іншій ситуації. Далі сдається внутрішній іспит з теорії, після чого студент отримує допуск до практичних занять.

На автодромі майбутній водій отримає досвід їзди з перешкодами, заїзд в гараж, паркування, маневрування змійкою. Якщо занять виявиться недостатньо, ви зможете взяти додаткові уроки для відпрацювання навичок. Після цього складається внутрішній іспит.

Фінальний етап – їзда в місті. Тут учні на практиці зможуть застосувати свої знання і в режимі реального часу та в щільному транспортному потоці відпрацювати навички водіння.

Ми пропонуємо відкрити категорію С за низькою ціною вже зараз, щоб за кілька місяців стати впевненим водієм вантажного транспорту та виїхати на дороги Дніпра.

автошкола категорія с

Термін та вартість навчання на категорію С

Якщо ви вирішили здати на права категорії С, навчання займе 4-6 місяців. Вартість курсу залежить від того, який графік буде обраний (навчання у вихідні або будні дні, вранці або ввечері), це групові заняття або індивідуальні.

Наш заклад вибирають тому, що ми пропонуємо:

 • Кваліфікованих інструкторів та педагогів;
 • Зручну та зрозумілу програму навчання;
 • Сучасний автопарк для наших студентів;
 • Комфортне територіальне розташування філій у Дніпропетровську;
 • Гнучкий графік навчання, сумісний із навчанням чи роботою;
 • Оснащений автодром для якісної практики їзди.

Зателефонуйте нам та дізнайтесь актуальну на категорію С ціну у Дніпрі. Ми розповімо, коли стартує наступний курс і підберемо зручний час для навчання. Наші викладачі навчать кожного, хто має бажання стати відповідальним учасником дорожнього руху!

Залишились питання?

  5 / 5 ( Відгуків: 3 )