Уроки водіння на механіці у Дніпрі

Водії-новачки, приходячи на курси до нашої автошколи, часто цікавляться, чи є окремий напрямок їзди на механіці. У нашому закладі можна відучитися на категорію В та самостійно вибрати автомобіль з АКПП або МКПП, щоб отримати досвід керування саме на цій коробці передач. Ми запрошуємо всіх бажаючих на уроки керування для початківців на механіці.

уроки водіння на механіці

Чому вибирають уроки водіння на МКПП

Якщо автомат – це швидше і маневреніше, то чому досі багато хто віддає перевагу механіці?

• Транспорт із МКПП має нижчу вартість;
  • Авто споживає менше палива;
  • Машина більш маневрена та податлива;
  • Простіше знайти запчастини для ремонту у разі поломки;
  • Обслуговування такого авто дешевше.

Також деякі водії люблять МКПП, тому що такий транспорт слухняніший, і ви відчуваєте, що керуєте авто, а не просто крутите кермо. Перші уроки керування на механіці даютьсь непросто, але в такій їзді є свої переваги. Однак дівчата частіше віддають перевагу машинам з автоматичною коробкою передач, вибираючи простоту в управлінні.

Ціна

Курс Теорія Практика Ціна
Категорія В 100 год. 36 год. від 12500 ₴
Онлайн навчання 80 год. 36 год. від 11500 ₴
Відновлення навичок 36 год. від 12500 ₴
Перепідготовка з С на В 13 год. від 4000 ₴
Додаткові заняття 1 год. від 400 ₴

Програма навчання водіння на механіці

Навчання починається з теорії керування на механіці. Її курсанти освоюють у спеціальних навчальних класах, що оснащені необхідними наочними матеріалами для навчання. Учні знайомляться з будовою авто з МКПП, розташуванням педалей, зчеплення, важеля трансмісії. Кожне заняття побудоване за принципом від простого до складного, тому навіть новачки, які не мають жодних базових знань, навчаться та зможуть опанувати знання.

У курсі теорії викладач також розповість про правила дорожнього руху, правила надання першої допомоги на дорогах, про розміри штрафів за порушення правил дорожнього руху. Після теоретичних занять потрібно буде скласти іспит і отримати допуск до практичних занять.

Практика водіння на механіці починається на автодромі, де студентів навчають:

• Рушати з місця, перемикати швидкості, витискати зчеплення;
  • Їзді з перешкодами;
  • Підйому та спуску з естакади;
  • Паркування бічне, заднє, переднє;
  • Заїзд в гараж.
навчання водіння на механіці

Цей етап завершується складанням внутрішнього іспиту та виїзду до міста. Тут найскладніше – здобути навички багатозадачності, коли потрібно одночасно стежити за дорогою, перемикати швидкості, відчуваючи двигун. У навчальному авто вас завжди супроводжує наш інструктор, який може будь-якої миті зреагувати і натиснути на педаль гальма. Не варто переживати, оскільки з вами завжди досвідчений та грамотний наставник, готовий допомогти у скрутній ситуації.

Завершується навчання фінальним іспитом у ГСЦ МВС та відкриттям категорії.

Де взяти уроки водіння на механіці у Дніпропетровську

Ми пропонуємо всім охочим пройти навчання у нас та отримати права:

• За короткий термін;
  • За привабливою ціною;
  • У зручному навчальному графіку;
  • На авто із сучасно оснащеним автопарком;
  • З досвідченим інструктором з водіння на механіці;
  • У будь-якій територіально зручній філії у Дніпрі.

Ми готуємо грамотних та вправних водіїв. Приєднуйтесь і ви до нашого курсу!

Залишились питання?

5 / 5 ( Відгуків: 4 )