Про автошколу

Рано чи пізно кожен приходить до важливого рішення – пройти навчання в автошколі та отримати права. Адже це дає можливість бути мобільним, безперешкодно пересуватися містом у будь-який час та у будь-якому напрямку.

Наша автошкола у Дніпропетровську завжди відкрита для тих, хто відповідально підходить до навчання. Приєднавшись до будь-якого нашого курсу, ви можете покладатися на досвід та кваліфікацію викладачів. Це вчителі та водії з великим стажем. Вони доступно для кожного викладають навіть непростий матеріал, дотримуючись правила “від простого до складного”.

З нашими інструкторами керування авто стане простим та зрозумілим. Ви на практиці освоїте всі основні маневри, які допоможуть почуватися впевнено на дорогах. Будь то навчання в категорії В або отримання водійського для керування вантажним транспортом, наші викладачі навчать основ та ключових понять у кожному напрямку.

У нас представлений великий вибір філій у Дніпрі, тому ви завжди зможете підібрати заклад, у якому вам буде зручно навчатися. Ми також пропонуємо зручний графік, який завжди можна адаптувати під вашу зайнятість, поєднати з роботою чи навчанням. Ви зможете вибрати навчання як у будні, так і у вихідні, вранці чи ввечері.

Ми володіємо власним автодромом, тому наші учні завжди можуть прийти та освоїти навички їзди у зручний для них час. Також ми пропонуємо курсантам лише нові, сучасні авто у відмінному стані.

Наші учні успішно складають іспит у ГСЦ МВС, оскільки програма вибудована відповідно до вимог законодавства. Терміни навчання в автошколі – від 1,5 до 3-х місяців. Цього часу вистачить на те, щоб досконало опанувати навички управління ТЗ.

З нами навчатися буде приємно! Телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті, щоб приєднатися до найближчого курсу.