Іспити ПДР онлайн

Даруємо знижку - 10% на будь-який PRO-акаунт на сайті тестів ПДР Green Way! Промокод: ziu424085Натисніть щоб скопіювати промокод!.

Чи повинен водій транспортного засобу знати правила дорожнього руху?

Питання ПДР по темах

Загальні положення Обов’язки і права водіїв механічних транспортних засобів Рух транспортних засобів із спеціальними сигналами Обов’язки і права пішоходів Обов’язки і права пасажирів Вимоги до велосипедистів Вимоги до осіб, які керують гужовим транспортом, і погоничів тварин Регулювання дорожнього руху (регульовані перехрестя) Регулювання дорожнього руху (нерегульовані перехрестя) Попереджувальні сигнали Початок руху та зміна його напрямку Розташування транспортних засобів на дорозі Швидкість руху Дистанція, інтервал, зустрічний роз'їзд Обгін Зупинка і стоянка Проїзд перехресть (регульовані перехрестя) Проїзд перехресть (нерегульовані перехрестя) Переваги маршрутних транспортних засобів Проїзд пішохідних переходів і зупинок транспортних засобів Користування зовнішніми світловими приладами Рух через залізничні переїзди Перевезення пасажирів Перевезення вантажу Буксирування та експлуатація транспортних составів Навчальна їзда Рух транспортних засобів у колонах Рух у житловій та пішохідній зоні Рух по автомагістралях і дорогах для автомобілів Рух по гірських дорогах і на крутих спусках Міжнародний рух Номерні, розпізнавальні знаки, написи і позначення Технічний стан транспортних засобів та їх обладнання Окремі питання дорожнього руху, що потребують узгодження Дорожні знаки Основи безпечного водіння Основи права в області дорожнього руху Надання домедичної допомоги Етика водіння, культура та відпочинок водія Європротокол

Пройти іспити ПДР онлайн

Не впевнені у своїх знаннях? Не встигаєте за нововведеннями у правилах руху на дорозі? Або проходите навчання у категорії Б, але хочете додатково потренуватися у вільний час? На нашому сайті ви можете пройти ПДР тести онлайн. Це унікальний шанс швидко пройти тест на керування з будь-якої точки світу за найактуальнішими екзаменаційними квитками правил дорожнього руху.

тести ПДР

Переваги тестів ПДР онлайн

Як правило, вирішують білети ПДР у кількох випадках:

 • Перевірити, наскільки добре ви орієнтуєтесь у різних темах;
 • Освіжити вміння, якщо права було отримано давно, а водій хоче відновити їзду на ТЗ;
 • Дізнатися про нові правила, нововведення у законах та скласти тест на права, щоб закріпити знання.

Тести на керування з відповідями в доступі онлайн завжди достовірні. А виконати їх – це можливість:

 • Будь-коли з дому, в поїздці пройти онлайн тест на права;
 • У зручному форматі освоїти матеріали;
 • Пройти тест ПДР перед складанням іспиту в автошколу;
 • Об’єктивно оцінити знання;
 • Пройти тести ПДР з тем, які не дуже добре засвоїлися, та кілька разів.

Наш сервіс дозволяє скласти пробний іспит з ПДР з усіх квитків, які є в ГСЦ МВС, або вибрати певні теми. У такому разі буде сформовано тест на знання дорожніх знаків лише за обраними розділами. Ви побачите наочний результат і можете виправити недоліки до проходження справжнього тесту на права категорії Б.

До того ж багато студентів нервують під час складання тесту на знання правил дорожнього руху у школі. Вдома, у комфортній обстановці, кожен зможе ефективно позайматися та підготуватися до справжнього іспиту.

тест на права

Теми квитків ПДР 2023

На нашому сайті ми пропонуємо скласти тести ПДР українською мовою за такими розділами:

 • Внутрішнє влаштування авто, розташування педалей, особливості двигуна;
 • Правила першої медичної допомоги на дорозі;
 • Призначення всіх знаків ПДР, тест знання розмітки;
 • Як рушати з місця, змінювати полосу, йти на обгін;
 • Застосування спеціальних сигналів про поворот, аварійну стоянку;
 • Правила для пішоходів на дорозі, а також для пасажирів;
 • Особливості їзди у дитячій, пішохідній зоні, на автомагістралі;
 • Допустима швидкість при їзді на дорогах різних типів;
 • Місця, призначені для стоянки та зупинки;
 • Встановлений пріоритет руху громадського, вантажного, спеціального транспорту;
 • Регулювання руху;
 • Перевезення вантажів, буксирування, транспортування пасажирів.

У нас ви знайдете білети ПДР точно як у ГСЦ МВС, ми безперервно оновлюємо інформацію, тому у нас завжди розміщені свіжі матеріали.

Певна тема не дуже добре засвоїлася? Ви можете самостійно позайматися, після чого повернутися на сервіс та повторно пройти завдання.

Як пройти тести на права онлайн

Бажаєте квитки ПДР вирішувати онлайн? Заходьте на сайт. За бажанням зареєструйтесь або проходьте ПДР онлайн тестування без реєстрації. Вибирайте режим (питання за темами або за всіма квитками) та починайте!

Тепер не потрібно купувати паперові матеріали, які оновлюються щороку. Якщо хочете бути в курсі всіх нововведень в Україні, просто заходьте на сторінку нашої автошколи та вирішуйте білети. Деякі учні виконують завдання, бо вже давно отримали права та хочуть освіжити знання. Якщо перевірка не задовольнила вас, ми рекомендуємо приєднатися до нашого курсу з відновлення навичок водіння. У короткі терміни та за прийнятною ціною ви зможете знайти впевненість у собі та підтягнути себе в управлінні ТЗ.

Залишились питання?

  5 / 5 ( Відгуків: 7 )
  arrow top