Автошкола категорії Д у Дніпрі

Набір студентів на категорію Д тимчасово закритий!

Якщо ви хочете професійно керувати пасажирським транспортом та транспортними засобами з причепом, вам потрібно відкрити категорію D. Вона дає можливість опанувати навички керування автомобілем та засвоїти правила безпеки при перевезенні пасажирів.

У нашому закладі у Дніпропетровську категорія Д має доступну ціну та короткий термін навчання. Двері автошколи відчинені для всіх бажаючих отримати гарантовані знання в галузі водіння!

права категорії д

Коли потрібні права категорії Д

Отримати категорію D буде потрібно, якщо ви вирішили влаштуватися водієм маршрутки, тролейбуса, автобуса, перевозити туристів у поїздки або на екскурсії тощо.

До категорії Д з причепом входить:

• D1: керування ТЗ з кількістю пасажирів від 8 до 16;
  • DE: керування автобусом з причепом, загальна вага якого менше 3,5 тонн;
  • D1E: керування автобусом вагою до 750 кг;
  • D: керування транспортним засобом з кількістю пасажирів більше 16.

Навчання на категорію Д має попит у нашій автошколі, оскільки багато хто пов’язує свою професійну діяльність з перевезенням пасажирів. До того ж це можливість додаткового заробітку, яким часто користуються наші громадяни.

Ціни

Курс Теорія Практика Ціна
Категорія D 70 год. 36 год. від 22500 ₴
Відновлення навичок 36 год. від 12500 ₴
Додаткові заняття 1 год. від 400 ₴

Як проходить навчання на категорію D

Щоб отримати права категорії д, потрібно:

• Бути не молодше 21 року;
  • Мати категорію Б та стаж їзди не менше 3-х років.

Такі вимоги пов’язані з тим, що перевезення пасажирів дуже серйозна справа. Водій несе кримінальну відповідальність, тому має ретельно вивчити правила транспортування та грамотно підійти до освоєння навчального процесу.

Теоретичні заняття не відбуваються на цьому курсі. Учні повинні тільки підтвердити свої знання, пройшовши електронний тест у навчальних класах. Після чого вони отримають допуск до їзди на автодромі.

Там кожен курсант навчиться:

• Рушати з місця, гальмувати, відчувати двигун транспорту та його габарити;
  • Рухатися в обмеженому просторі;
  • Підніматися та спускатися з гірки;
  • Паркуватись.
автошкола категорія д

Після цього потрібно скласти внутрішній іспит і отримати допуск до міста. Там студентів буде навчати інструктор, який допоможе швидко та безстрашно отримати досвід зміни полоси руху у щільному потоці, висадки пасажирів, рухи по кільцю, подолання важких перехресть тощо.

Практичні заняття допоможуть закріпити знання та відпрацювати їх у режимі реальних доріг. Після чого курсантам потрібно буде скласти фінальний іспит на права категорії Д у ГСЦ МВС.

Багато учнів переживають, що здати на категорію Д досить складно. Однак під керівництвом грамотних викладачів ви обов’язково засвоїте кожен урок і зможете впевнено виїхати на дороги Дніпра за кілька місяців.

Термін та вартість навчання на категорію Д

Відкрити категорію Д за чудовою ціною – це реально! Оскільки курси проходять лише для тих, хто вже має права на автомобіль, відучитися на категорію Д потрібно буде протягом 2-3 місяців. Вартість занять визначається обраним графіком навчання: ви будете навчатися в будні дні або у вихідні, вранці або ввечері, в вибраній групі.

Ми завжди пропонуємо зручні варіанти, які задовольнять кожного. Також ви можете бути впевнені, що у нас представлений сучасний автопарк, тому вибрати легковий автомобіль Д з причепом для тренування їзди не важко. Також філії у Дніпропетровську мають зручне територіальне розташування. Вам не доведеться витрачати багато часу на дорогу.

Якщо ви бажаєте приєднатися до нашого курсу, телефонуйте або залишайте заявку на сайті, і ми самі зв’яжемося з вами. Права набагато ближче, ніж вам здається! Не відкладайте питання на потім, адже бензин дорожчає, а отже, і вартість курсу найближчим часом зросте.

Залишились питання?

5 / 5 ( Відгуків: 4 )